Antibooker
Ανοιχτά δελτία (0) - Ιστορικό Μπάνκας
antibooker

Κυνηγώντας την παράταση και το μπαράζ την League One

To πρώτο παιχνίδι που θα μας απασχολήσει είναι το πιο σπουδαίο της ημέρας. Η ρεάλ Μαδρίτης υποδέχεται την Μπάγερν Μονάχο στη ρεβάνς του 2-2. Η Ρεάλ μέσα στην έδρα της είναι το μεγάλο φαβορί και μένει να το δείξει και στο χοτάρι. Από την άλλη μεριά όμως ποιός μπορεί να ξεγράψει μια φανέλα όπως αυτή των Βαυαρών, ειδικά μάλιστα από τη στιγμή που η διοργάνωση είναι και η μοναδική διέξοδος για διάκριση. Θα κυνηγήσουμε την ισοπαλία με γκολ και το ενδεχόμενο η αναμέτρηση να τραβήξει και μετά το 90λεπτο. Γκολ-Γκολ και Χ σε απόδοση 4,55.

Περνάμε στον ημιτελικό του Κόνφερενς Λιγκ, όπου θα γίνει γνωστή η πρώτη ομάδα που θα παίξει στην ΟΠΑΠ Αρένα στα τέλη του μήνα. Η Μπριζ καλείται να ανατρέψει το 3-2 της Φλωρεντίας, σκορ το οποίο δίνει στη Φιορεντίνα ισχνό προβάδισμα. To ενδεχόμενο η αναμέτρηση να κριθεί στην παράταση ή στα πέναλτι δίνει 7.10 και είναι τα δύο σενάρια που θα στηρίξουμε. Η Μπριζ στην έδρα της μπορεί να πάρει τη νίκη έστω με ένα γκολ. Είναι δυνατή επιθετικά, ειδικά στις μεταβάσεις, όπως είδαμε και κόντρα στον ΠΑΟΚ. Η Φιορεντίνα δύσκολα κρατάει το μηδέν ούτως ή άλλως.

Κλείνουμε με το δεύτερο μπαράζ της League One. Η Πίτερμπρο υποδέχεται την Όξφορντ με το πρώτο παιχνίδι και το 1-0 να δίνει προβάδισμα στους φιλοξενούμενους. Η Πίτερμπρο είναι ανώτερη ως ομάδα, έχει με το μέρος της την παράδοση και μπορεί να επικρατήσει. Ο άσος είναι σε πτώση και θα τον στηρίξουμε. Η δεδομένη δύναμη της έδρας θα παίξει το ρόλο της.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ και ΠΡΟΣΟΧΗ στις ΚΑΚΟΤΟΠΙΕΣ!!!!!!!