Betfighter
Ανοιχτά δελτία (0) - Ιστορικό Μπάνκας
betfighter

ΌΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ για τους ¨4¨

Με μια τριάδα θα πορευτώ σήμερα και χαλαρά όσο δε πάει. Παιχνίδι με τα γκολ μιας και τα σκορ των πρώτων ματς μας προδιαθέτουν για κάτι τέτοιο.

Στο Γκένκ - Θέλτα τα πολλά γκολ είναι λογική επιλογή με τους Βέλγους να παίζουν ανοιχτά απο τα πρώτα λεπτά και την ανώτερη Θέλτα να βρίσκει χώρους σίγουρα. Μια απο τα ίδια και στο Μπεσίκτας - Λύων. Οι Τούρκοι θα βασιστούν στην καυτή τους έδρα και οι Γάλλοι μπροστά είναι πυραυλοκίνητοι και σκοράρουν όποτε θέλουν.

Και στο Σάλκε - Άγιαξ με βάση το σκορ στην Ολλανδία και το 2-0 δεν δίνει περιθώρια για σκοπιμότητες στους Γερμανούς. Επίθεση απο το πρώτο λεπτό και όπου βγει. Επιθετικές ομάδες, και εδώ το όβερ είναι μια λογική επιλογή.

Επιγραμματικός ήμουνα σήμερα μιας και η ημέρα δεν σηκώνει πονταρίσματα δυνατά. Ανανεωνούμε το ραντεβού μας το Σάββατο το πρωί με νέα στήλη. Καλή επιτυχία σε οτι και αν επιλέξετε. Και με ρέγουλα με το Europa. Μην λέμε συνέχεια τα ίδια.